Wybierz kraj Zamknij
You are here:

Kontakt

Dane kontaktowe

Hyva Polska sp. z.o.o.

Ul. Półłanki 29G
30-740 Kraków
Polska

T: +48 12 651 04 50
E: office@hyva.com.pl

 

Sprawdź naszą ofertę w sklepie Internetowym.

Obsługa i wsparcie

Masz pytanie?

Skorzystaj z poniższego formularza, aby uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania.

ZARZĄD FIRMY

Zbigniew Jałocha
Dyrektor Regionalny Wschodnia i Centralna Europa

Jerzy Kozłowski
Prezes Zarządu Hyva Polska sp. z o.o.

SEKRETARIAT ZARZĄDU

Paulina Ściepuro
Asystentka Zarządu
T: +48 12 651 04 61
F: +48 603 532 731
E: p.sciepuro@hyva.com.pl

RECEPCJA

Natalia Jałocha
Recepcjonistka
T: +48 12 651 04 50
E: office@hyva.com.pl

DZIAŁ HANDLOWY - HYDRAULIKA SIŁOWA

Maciej Stawiarz
Administrator ds. Klientów kluczowych
T: +48 12 651 04 54
F: +48 601 511 348
E: m.stawiarz@hyva.com.pl

Jacek Jałocha
Menedżer ds. Klientów kluczowych 
T: +48 12 651 04 53
F: +48 601 511 337
E: j.jalocha@hyva.com.pl

Jacek Kuźnik
Specjalista ds. sprzedaży 
T: +48 12 651 04 56 
F: +48 607 745 437
E: j.kuznik@hyva.com.pl

Jarosław Kasprzyk
Specjalista ds. klientów kluczowych 
T: +48 12 651 04 55
F: +48 697 660 247
E: j.kasprzyk@hyva.com.pl

Joanna Pieprzyca
Specjalista ds. sprzedaży 
T: +48 12 651 04 55 
E: j.pieprzyca@hyva.com.pl

Przemysław Syta
Menedżer ds. klientów kluczowych 
F: +48 607 228 999 
E: p.syta@hyva.com.pl

DZIAŁ HANDLOWY – ZABUDOWY ŻURAWIE, URZĄDZENIA HAKOWE I BRAMOWE

Daniel Wojtyna
Menedżer ds. zabudów 
T: +48 12 651 04 59 
F: +48 607 401 650 
E: d.wojtyna@hyva.com.pl

Maciej Nowak
Menedżer produktu HyvaCrane/HyvaLift 
T: +48 651 04 59 
F: +48 607 228 997
E: m.nowak@hyva.com.pl

DZIAŁ EKSPORTU

Матеуш Яклиньски
Менеджер по экспортным продaжам Mateusz Jaklinski - Export Manager 
Тел: +48 651 04 59
Моб: +48 607 222 393
E: m.jaklinski@hyva.com.pl

Юрий Мовчан
Специалист по экспортным продажам Yuriy Movchan - Export sales specialist 
Тел: +48 651 04 59
Моб.: +48 785 988 171
E: y.movchan@hyva.com.pl

DZIAŁ HANDLOWY - KOMPONENTY SPRZĘGI, KOMPRESORY, DACHY PRZESUWNE

Szymon Rusek
Specjalista ds. komponentów 
T: +48 12 651 04 66
F: +48 697 660 147
E: s.rusek@hyva.com.pl

Tomasz Grabias
Specjalista ds. komponentów 
T: +48 12 651 04 67 
F: +48 605 318 265 
E: t.grabias@hyva.com.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Tadeusz Piątek
Menedżer ds. jakości 
T: +48 651 04 72 
F: + 48 601 511 338 
E: t.piatek@hyva.com.pl

Piotr Gwiżdż
Inżynier wspomagania sprzedaży Europa Wschodnia i Centralna Senior sales support engineer CEE
T: +48 651 04 58 
F: +48 609 798 044
E: p.gwizdz@hyva.com.pl

Mirosław Mroczkowski
Inżynier wspomagania sprzedaży 
T: +48 12 651 04 58
F: +48 607 222 516
E: m.mroczkowski@hyva.com.pl

Robert Wójcik
Inżynier ds. obsługi posprzedażnej
T: +48 12 651 04 72
F: +48 601 511 339
E: r.wojcik@hyva.com.pl

Andrzej Bajdas
Inżynier ds. obsługi posprzedażnej
T: +48 12 651 04 70
F: +48 607 526 594
E: a.bajdas@hyva.com.pl

Adam Kozłowski
Specjalista ds. gwarancji
T: +48 651 04 58
F: +48 609 798 089
E: a.kozlowski@hyva.com.pl

DZIAŁ LOGISTYKI

Paweł Stolzmann
Menedżer ds. logistyki i zakupów 
T: +48 12 651 04 57
F: +48 609 793 149
E: p.stolzmann@hyva.com.pl

Agnieszka Pominkiewicz
Specjalista ds. logistyki 
T: +48 12 651 04 62
F: +48 607 227 969
E: a.pominkiewicz@hyva.com.pl

Magdalena Książkiewicz
Specjalista ds. logistyki 
T: +48 651 04 92
F: +48 607 526 818
E: m.ksiazkiewicz@hyva.com.pl

Paweł Mamak
Specjalista ds. zakupów
T: +48 12 651 04 60
F: +48 697 660 009
E: p.mamak@hyva.com.pl

Kamil Baran 
Kierownik magazynu
T: +48 12 651 04 73
F: +48 609 791 637
E: k.baran@hyva.com.pl

Michał Jamrozik 
Zastępca kierownika magazynu 
T: +48 12 651 04 73
E: m.jamrozik@hyva.com.pl

PRACOWNICY MAGAZYNU

Andrzej Ciszewski
Janusz Jurkiewicz
Łukasz Słodkowski
Michał Stolzmann
Łukasz Marek

SERWIS

Marcin Marosek 
Kierownik serwisu 
T: +48 12 651 04 74
F: +48 607 228 946
E: m.marosek@hyva.com.pl

PRACOWNICY SERWISU

Daniel Bulga
Janusz Dudziński
Grzegorz Kula
Mateusz Marmol
Piotr Olbrycht

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Maciej Karpała
Główny Księgowy 
T: +48 12 651 04 65
F: +48 601 651 351 
E: m.karpala@hyva.com.pl

Dorota Franczyk 
Samodzielna Księgowa 
T: +48 12 651 04 63
E: d.franczyk@hyva.com.pl

Anna Moc
Samodzielna Księgowa 
T: +48 12 651 04 64
E: a.moc@hyva.com.pl

success icon
fail icon