+31 (0)172 423 646
Selecteer uw land Sluiten

Contact opnemen

Contactinformatie

HYVA BENELUX - BERSCHENHOEK (HOOFDKANTOOR)

Schiebroekseweg 22
2661 AD Bergschenhoek
Nederland

T: +31 172 423 646 
E: hyvanederland@hyva.com

Openingsuren: 
MA – VR , 8u00 / 16u35

HYVA SERVICE APELDOORN

Prinsenweide 12 
7317 BB Apeldoorn 
Nederland

T: +31 553 122 722
E
service-apeldoorn@hyva.com 

Openingsuren: 
MA – VR , 7u30 / 16u15

Hyva Belgium

Blauwesteenstraat 85
2550 Kontich
België

T: +32 (0)3-4507020
E: hyvabelgium@hyva.com

Openingsuren: 
MA – VR , 8u00 / 16u30

 

Service en onderhoud

VERKOOP, SERVICE & ONDERHOUD

SalesProduct Specialisten

HMF KRANEN

Joris Cockx
T: +32 475 474 523
M: +32 475 474 523
E: j.cockx@hyva.com

Piet Hooftman
T: +31 172 423 526
M: 
+31 629 235 664
E: p.hooftman@hyva.com

Sander van Os 
T: +31 172 423 656
M: 
+31 653 820 951
E: s.vanos@hyva.com

Hyvalift (haakarmen en portalen)

Maarten de Groot 
T: +31 172 423 408 
M: +31 611 204 988
E: m.degroot@hyva.com

Arjo Oosterveld 
T: +31 172 423 551
M: 
+31 650 641 397
E: a.oosterveld@hyva.com

Kennis

Arjo Oosterveld 
T: +31 172 423 551
M: +31 650 641 397
E: a.oosterveld@hyva.com 

Hyva Crane

Sander van Os
T: +31 172 423 656
M: +31 653 820 951
E: s.vanos@hyva.com

Joris Cockx
T: +32 475 474 523
M: +32 475 474 523
E: j.cockx@hyva.com 

Tipping solutions en hydrauliek

Gert Nijveen 
T: +31 172 423 690
M: +31651868115
E: g.nijveen@hyva.com

Maarten de Groot 
T: +31 172 423 408
M: +31 611 204 988
E: m.degroot@hyva.com

 

After Sales/Kwaliteit

Algemeen adres voor after sales garantie-benelux@hyva.com

Zelimir Giljanovic 
T: +31 172 423 502
M: +31 652 584 826
E: z.giljanvic@hyva.com                                

Alvin Dumaij
T: +31 172 423 614
M: +31 615 183 870
E: a.dumaij@hyva.com

Dealer support (storing)

Mauring de Muynck 
T: +32 345 070 20
M: 
+32 483 24 60 36
E: m.demuynck@hyva.com

 

Service

Klantenservice

T: 0800-1423

Hyva Service 24H

T: +31 553 122 722

Werkplaats Bergschenhoek (Hoofdkantoor)

T: +31 172 423 646 
E: hyvanederland@hyva.com

Werkplaats
Lennart vd Linden
T: +31 172 423 525
M: +31 610 989 583
E: l.vanderlinden@hyva.com

Werkplaats Apeldoorn

T: +31 553 122 722
E: service-apeldoorn@hyva.com 

Werkplaats
Marinus Hol
T: +31 172 423 652
M:
 +31 652 584 826
E:
m.hol@hyva.com

Service
Johnny Schoneville  
T: +31 172 423 576
M: +31 611 283 680
E: 
j.schoneville@hyva.com

Werkplaats Kontich

T: +32 345 070 20 
E: 
hyvabelgium@hyva.com

Werkplaats
Yves Moons   
T: +32 345 070 20
E: y.moons@hyva.com

 

Verkoop

Verkoop binnendienst Benelux

Directeur
Donny Coveliers 
T: +32 475 751 304
M: +32 475 751 304
E: d.coveliers@hyva.com

Nederland

E: hyvanederland@hyva.com

Wijnand Kool
T: +31 172 423 531
E: w.kool@hyva.com

Bas van Schie
T: +31 172 423 674
M: +31 613 341 667
E: b.vanschie@hyva.com

België

E: hyvabelgium@hyva.com

Tessa Claes 
T: +32 345 070 20 
E: t.claes@hyva.com

Michel Teurfs 
T: +32 345 070 20
M: 
+32 476 546 602
E: m.teurfs@hyva.com

Verkoop buitendienst

Nederland 

Directeur
Ron Ansink 
T: +31 172 423 696 
M: +31 651 849 521
E: r.ansink@hyva.com

Noord Nederland
Pascal Houvast
T: +31 172 423 549 
M +31 610 989 559
E: p.houvast@hyva.com

Midden & Oost Nederland
Ronald Walraven
T: +31 172 423 695
M: +31 615 186 917
E: r.walraven@hyva.com

België

Directeur
Donny Coveliers 
T: +32 475 751 304 
M: +32 475 751 304
E: d.coveliers@hyva.com

Vlaanderen
Joris Cockx
T: +32 475 474 523 
M: +32 475 474 523
E: j.cockx@hyva.com 

Wallonië
Jacky Humblet 
T: +32 496 180 263
M: 
+32 496 180 263
E: j.humblet@hyva.com

Heeft u vragen?

Gebruik het onderstaande formulier voor eventuele vragen.