Selecteer uw land Sluiten

Contact opnemen

Contactinformatie

Hyva Nederland

Schiebroekseweg 22
2661 AD Bergschenhoek
Nederland

T: +31 (0)172 - 42 35 55

Service en onderhoud

Contactpersonen

Verkoop buitendienst

Verkoop Directeur
Ron Ansink

T: +31 (0)6-51 84 95 21
E: r.ansink@hyva.com

Verkoop buitendienst West Nederland
Menno Wesseling
T: +31 (0)6-15 34 22 30
E: m.wesseling@hyva.com

Verkoop buitendienst Noord Nederland
Menno Jurjens
T: +31 (0)6-15 01 52 87
E: m.jurjens@hyva.com

Verkoop binnendienst

E: hyvanederland@hyva.com

Onderdelen verkoop
Wijnand Kool

T: +31 0172-423 531
E: w.kool@hyva.com

Onderdelen verkoop
Isa Yuce

T: +31 0172-423 674
E: i.yuce@hyva.com

Verkoop Secretariaat
Henny Smit
T: +31 0172 - 423 655
E: h.smit@hyva.com

Verkoop Secretariaat
Astrid Stoop

T: +31 0172-423 533
E: a.stoop@hyva.com

Sales & Operational Manager
Jan Vrisekoop

T: +31 0172-423 636
E: j.vrisekoop@hyva.com

Werkplaats

Service werkplaats
Hans Knoppers

T: +31 010-52 24 280 
E: h.knoppers@hyva.com

24-uurs Service Monteur
Paul Klinkenberg

T: +31 (0)6-53 82 09 55 

Technisch Coördinator Nieuwebouw
Lennart van der Linden

T:+31 0172-423 525
E: l.vanderlinden@hyva.com

Administratie
Jeannette Dijkgraaf

T: +31 0172-423 646 
E: j.dijkgraaf@hyva.com

After Sales/Kwaliteit

After Sales Manager
Jos Mak

T: +31 0172-423 502
E: j.mak@hyva.com

Product Management

Pre-Sales Product Manager
Piet Hooftman
T: +31 0172-423 526
E: p.hooftman@hyva.com

Product Specialist
Sander van Os
T: +31 0172-423 656
E: s.vanos@hyva.com

Product Manager
Nico van Beelen
T: +31 0172-423 515
E: n.vanbeelen@hyva.com

Heeft u vragen?

Gebruik het onderstaande formulier voor eventuele vragen.

success icon
fail icon