+31 (0)172 423 646
Selecteer uw land Sluiten

Contact opnemen

Contactinformatie

HYVA NEDERLAND - BERGSCHENHOEK

Schiebroekseweg 22
2661 AD Bergschenhoek
Nederland

T: +31 172 423 646 
E: hyvanederland@hyva.com

Openingsuren: 
MA – VR , 8u00 / 16u35

HYVA SERVICE APELDOORN

Prinsenweide 12 
7317 BB Apeldoorn 
Nederland

T: +31 553 122 722
E
service-apeldoorn@hyva.com 

Openingsuren: 
MA – VR , 7u30 / 16u15

Service en onderhoud

VERKOOP, SERVICE & ONDERHOUD

Algemeen Directeur Hyva Nederland

Egbert van Hoek 
T: +31 611 807 414
E: e.vanhoek@hyva.com

SalesProduct Specialisten

HMF KRANEN

Joris Cockx
T: +32 475 474 523
M: +32 475 474 523
E: j.cockx@hyva.com

Piet Hooftman
T: +31 172 423 526
M: 
+31 629 235 664
E: p.hooftman@hyva.com

Sander van Os 
T: +31 172 423 656
M: 
+31 653 820 951
E: s.vanos@hyva.com

Hyvalift (haakarmen en portalen)

Maarten de Groot 
T: +31 172 705 408 
M: +31 611 204 988
E: m.degroot@hyva.com

Kennis

Pascal Houvast
T: +31 172 423 549 
M: +31 615 623 601
E: p.houvast@hyva.com

Hyva Crane

Sander van Os
T: +31 172 423 656
M: +31 653 820 951
E: s.vanos@hyva.com

Joris Cockx
T: +32 475 474 523
M: +32 475 474 523
E: j.cockx@hyva.com 

Tipping solutions en hydrauliek

Maarten de Groot 
T: +31 172 705 408
M: +31 611 204 988
E: m.degroot@hyva.com

 

After Sales/Kwaliteit

Algemeen adres voor after sales garantie-benelux@hyva.com                         

After Sales Manager Benelux
Marc Pietersma
T: +31 611 055 371
E: m.pietersma@hyva.com

Senior After Sales Technical Specialist
Giles Tuik
T: +31 625 443 448
E: g.tuik@hyva.com

After Sales Engineer
Alvin Dumaij
T: +31 172 423 614
M: +31 615 183 870
E: a.dumaij@hyva.com

Dealer support (storing)

Mauring de Muynck 
T: +32 345 070 20
M: 
+32 483 24 60 36
E: m.demuynck@hyva.com

 

Service

Klantenservice

T: 0800-1423

Hyva Service 24H

T: +31 553 122 722

Werkplaats Bergschenhoek (Hoofdkantoor)

T: +31 172 423 646 
E: hyvanederland@hyva.com

Werkplaats
Lennart vd Linden
T: +31 172 423 525
M: +31 610 989 583
E: l.vanderlinden@hyva.com

Werkplaats Service
Bart van der Ende 
T: +31 172 423 646 
M: +31 615 382 425 
E: b.vanderende@hyva.com

Werkplaats Apeldoorn

T: +31 553 122 722
E: service-apeldoorn@hyva.com 

Werkplaats
Marinus Hol
T: +31 172 423 652
M:
 +31 652 584 826
E:
m.hol@hyva.com

Service
Johnny Schoneville  
T: +31 172 423 576
M: +31 611 283 680
E: 
j.schoneville@hyva.com

 

Verkoop

Verkoop binnendienst 

E: hyvanederland@hyva.com

Wijnand Kool
T: +31 172 423 531
E: w.kool@hyva.com

Bas van Schie
T: +31 172 423 674
M: +31 613 341 667
E: b.vanschie@hyva.com

Verkoop buitendienst 

Directeur
Ron Ansink 
T: +31 172 423 696 
M: +31 651 849 521
E: r.ansink@hyva.com

Noord Nederland
Pascal Houvast
T: +31 172 423 549 
M: +31 615 623 601
E: p.houvast@hyva.com

 

Heeft u vragen?

Gebruik het onderstaande formulier voor eventuele vragen.

Shopping cart

Sub total
Shipping
Vat  
Total Incl vat
Online Buying not available in this country