Selecteer uw land Sluiten

Contact opnemen

Contactinformatie

Verkoop, Service & Onderhoud

Hyva Service Bergschenhoek

Schiebroekseweg 22
2661 AD Bergschenhoek

T: +31 (0)172 - 42 36 37

Hyva Service Apeldoorn

Prinsenweide 12
7317 BB Apeldoorn
Nederland

T: +31 (0)55 312 27 22

Hoofdkantoor

Hyva Global

A.van Leeuwenhoek 37
2408 AK Alphen a/d Rijn
Nederland

T: +31 (0)172 - 42 35 55

 

Service en onderhoud

Contactpersonen

Verkoop buitendienst

Verkoop Directeur
Ron Ansink

T: +31 6-51 84 95 21
E: r.ansink@hyva.com

Verkoop buitendienst West Nederland
Menno Wesseling
T: +31 6-15 34 22 30
E: m.wesseling@hyva.com

Verkoop buitendienst Noord Nederland
Menno Jurjens
T: +31 6-15 01 52 87
E: m.jurjens@hyva.com

Verkoop binnendienst

E: hyvanederland@hyva.com

Onderdelen verkoop
Wijnand Kool

T: +31 172 423 531
E: w.kool@hyva.com

Onderdelen verkoop
Bas van Schie

T: +31 172 423 674
E: B.vanSchie@hyva.com

Verkoop Secretariaat
Henny Smit
T: +31 172 423 655
E: h.smit@hyva.com

Verkoop Secretariaat
Astrid Stoop

T: +31 172 423 533
E: a.stoop@hyva.com

Sales & Operational Manager
Jan Vrisekoop

+31 172 423 636
E: j.vrisekoop@hyva.com

Werkplaats

Service werkplaats
Floris Verschuuren

T: +31 172 423 608
E: f.verschuuren@hyva.com

24-uurs Service Monteur
Paul Klinkenberg

T: +31 6-53 82 09 55 

Technisch Coördinator Nieuwebouw
Lennart van der Linden

T:+31 172 423 525
E: l.vanderlinden@hyva.com

Administratie
Jeannette Dijkgraaf

T: +31 172 423 646 
E: j.dijkgraaf@hyva.com

After Sales/Kwaliteit

After Sales Manager
Jos Mak

T: +31 172 423 502
E: j.mak@hyva.com

Product Management

Pre-Sales Product Manager
Piet Hooftman
T: +31 172 423 526
E: p.hooftman@hyva.com

Product Specialist
Sander van Os
T: +31 172 423 656
E: s.vanos@hyva.com

Product Specialist
Bernardo Veldhuijzen
T: +31 172 423 507
E: b.veldhuijzen@hyva.com

Heeft u vragen?

Gebruik het onderstaande formulier voor eventuele vragen.