Welcome to
The world of HYVA

 

HYVA POLSKA

 
 

 Hyva Polska sp. z o.o.

ul. Półłanki 29G

30-740 Kraków

Tel.: +48 12 651 04 50

      +48 12 653 27 31

Fax: +48 12 658 44 39

NIP: 679-17-37-271

REGON: 351112276

KRS: 0000122064



 

 Sprawdź naszą ofertę w sklepie Internetowym


ZARZĄD FIRMY

Zbigniew Jałocha - Dyrektor Regionalny Wschodnia i Centralna Europa

    Jerzy Kozłowski - Prezes Zarządu Hyva Polska sp. z o.o.

 

SEKRETARIAT ZARZĄDU

 
Paulina Ściepuro - Asystentka Zarządu
tel.: +48 12 651 04 61
tel. kom.: +48 603 532 731
e-mail: p.sciepuro@hyva.com.pl
 
RECEPCJA
 
Natalia Jałocha - Recepcjonistka
tel.: +48 12 651 04 50
e-mail: office@hyva.com.pl

  

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

  Maciej Karpała - Główny Księgowy 
tel.: +48 12 651 04 65
tel. kom.: +48 601 651 351
e-mail: m.karpala@hyva.com.pl
 
Dorota Franczyk - Samodzielna Księgowa

tel.: +48 12 651 04 63
e-mail: d.franczyk@hyva.com.pl

 
Anna Moc - Samodzielna Księgowa

tel.: +48 12 651 04 64
e-mail: a.moc@hyva.com.pl


 


DZIAŁ HANDLOWY - HYDRAULIKA SIŁOWA
  Maciej Stawiarz - Administrator ds. Klientów kluczowych
tel.: +48 12 651 04 54
tel. kom.: +48 601 511 348
e-mail: m.stawiarz@hyva.com.pl
                                                     
  Jacek Jałocha - Menedżer ds. Klientów kluczowych
tel.: +48 12 651 04 53
tel. kom.: +48 601 511 337
e-mail: j.jalocha@hyva.com.pl
  Jacek Kuźnik - Specjalista ds. sprzedaży
tel.: +48 12 651 04 56
tel. kom.: +48 607 745 437
e-mail: j.kuznik@hyva.com.pl
  Jarosław Kasprzyk - Specjalista ds. klientów kluczowych 

tel.: +48 12 651 04 55
tel. kom.: +48 697 660 247
e-mail: j.kasprzyk@hyva.com.pl
Joanna Pieprzyca – Specjalista ds. sprzedaży

tel.: +48 12 651 04 55
e-mail: j.pieprzyca@hyva.com.pl
Przemysław Syta – Menedżer ds. klientów kluczowych

tel. kom.: +48 607 228 999
 
e-mail: p.syta@hyva.com.pl
  

DZIAŁ HANDLOWY – ZABUDOWY

 ŻURAWIE, URZĄDZENIA HAKOWE I BRAMOWE
  Daniel Wojtyna - Menedżer ds. zabudów
tel.: +48 12 651 04 59
tel. kom.: +48 607 401 650
e-mail: d.wojtyna@hyva.com.pl
  Maciej Nowak - Menedżer produktu HyvaCrane/HyvaLift
tel.: +48 651 04 59
tel. kom.: +48 607 228 997
e-mail: m.nowak@hyva.com.pl
  

DZIAŁ EKSPORTU

  Матеуш Яклиньски - Менеджер по экспортным продaжам
Mateusz Jaklinski - Export Manager

Тел: +48 651 04 59
 Моб.: +48 607 222 393
e-mail: m.jaklinski@hyva.com.pl
  Юрий Мовчан - Специалист по экспортным продажам
Yuriy Movchan - Export sales specialist

Тел: +48 651 04 59
Моб.: +48 785 988 171
e-mail: y.movchan@hyva.com.pl
Maido Ruutel - Area Manager Nordic Countries
Мob.: +372 566 91 699
e-mail: m.ruutel@hyva.com.pl
                                                   

DZIAŁ HANDLOWY - KOMPONENTY

SPRZĘGI, KOMPRESORY, DACHY PRZESUWNE

  Szymon Rusek - Specjalista ds. komponentów
tel.: +48 12 651 04 66
tel. kom.: +48 697 660 147
e-mail: s.rusek@hyva.com.pl
  Tomasz Grabias - Specjalista ds. komponentów
tel.: +48 12 651 04 67
tel. kom.: +48 605 318 265
e-mail: t.grabias@hyva.com.pl

DZIAŁ TECHNICZNY
   


Tadeusz Piątek - Menedżer ds. jakości

tel.: +48 651 04 72
tel. kom.: + 48 601 511 338
e-mail: t.piatek@hyva.com.pl

 
 
 
  Piotr Gwiżdż - Inżynier wspomagania sprzedaży
Europa Wschodnia i Centralna
Senior sales support engineer CEE


tel.: +48 651 04 58
tel. kom.: +48 609 798 044
e-mail: p.gwizdz@hyva.com.pl
  Mirosław Mroczkowski - Inżynier wspomagania sprzedaży
tel.: +48 12 651 04 58
tel. kom.: +48 607 222 516
e-mail: m.mroczkowski@hyva.com.pl
 
Robert Wójcik - Inżynier ds. obsługi posprzedażnej
tel.: +48 12 651 04 72
tel. kom.: +48 601 511 339
e-mail: r.wojcik@hyva.com.pl

 
 
Andrzej Bajdas - Inżynier ds. obsługi posprzedażnej

tel.: +48 12 651 04 70
tel. kom.: +48 607 526 594
e-mail: a.bajdas@hyva.com.pl

 

 
Adam Kozłowski - Specjalista ds. gwarancji

tel.: +48 651 04 58
tel. kom.: +48 609 798 089
e-mail: a.kozlowski@hyva.com.pl

 

  

DZIAŁ LOGISTYKI

  Paweł Stolzmann - Menedżer ds. logistyki i zakupów
tel.: +48 12 651 04 57
tel. kom.: +48 609 793 149
e-mail: p.stolzmann@hyva.com.pl

 
 

Agnieszka Pominkiewicz - Specjalista ds. logistyki

tel.: +48 12 651 04 62
tel. kom.: +48 607 227 969
e-mail: a.pominkiewicz@hyva.com.pl

 

  Magdalena Książkiewicz - Specjalista ds. logistyki
tel.: +48 651 04 92
tel. kom.: +48 607 526 818
e-mail: m.ksiazkiewicz@hyva.com.pl
Paweł Mamak - Specjalista ds. zakupów
tel.: +48 12 651 04 60
tel. kom.: +48 697 660 009
e-mail: p.mamak@hyva.com.pl
 


Kamil Baran - Kierownik magazynu
tel.: +48 12 651 04 73
tel. kom.: +48 609 791 637
e-mail: k.baran@hyva.com.pl 
Michał Jamrozik - Zastępca kierownika magazynu
tel.: +48 12 651 04 73
e-mail: m.jamrozik@hyva.com.pl


PRACOWNICY MAGAZYNU

 

Andrzej Ciszewski, Janusz Jurkiewicz, Łukasz Słodkowski, Michał Stolzmann, Łukasz Marek


SERWIS
 

Marcin Marosek - Kierownik serwisu
tel.: +48 12 651 04 74
tel. kom.: +48 607 228 946
e-mail: m.marosek@hyva.com.pl


 



PRACOWNICY SERWISU

Daniel Bulga, Janusz Dudziński, Grzegorz Kula, Mateusz Marmol, Piotr Olbrycht

                                                                                                                    

 

 

 


 

 


 

Nowa lokalizacja Hyva Polska

  • Odpady ...
  • Budownictwo ...
  • Górnictwo ...
  • Przemysł mor...

Rozwiązania Produktowe

  • Hydraulika ...
  • Systemy tran...
  • Żurawie ...
  • Ruchome podł...

Hyva Companies

  • Hyva Holding
  • Hyva International
  • Hyva Pacific Pvt. Lt...
  • Hyva Belgium N.V.

Copyright ©  hyva.com. All rights reserved. Disclaimer  Privacy Policy  Cookies Policy  v 2.2.50.0